Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: piątek 20.10.2017,
Wideo

Tłumy na Dniach Radomyśla Wielkiego. Ogromne zainteresowanie koncertem zespołu Brathanki [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W weekend miały miejsce Dni Radomyśla Wielkiego. Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Brathanki.

Święto miasta tradycyjnie rozpoczęło się rano Ogólnopolskim Biegiem Radomyskim na 10 km im. Jacka Kozioła. Po południu odbył się Podkarpacki Dzień Wędliniarza, którego tegoroczną atrakcją był piknik mięsa wieprzowego z konkursami z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz bezpłatną degustacją potraw z wieprzowiny.

Radomyska młodzież na scenie

Sobota to również czas koncertów. Na radomyskiej scenie zaprezentowała się kapela Radomyślanie, młodzi radomyscy wokaliści i młodzieżowy zespół No Name działający przy SCKiB.

W rytmach disco polo
Po godz. 20.00 do wspólnej zabawy zaprosił publikę zespół Power Play, który zaśpiewał swoje największe przeboje „Co tu się dzieje”, „Lubisz to lubisz”, „Co ma być to będzie”.

Folk, pop i rock w jednym
Jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół Brathanki z wokalistą Agnieszką Dyk. Grupa zaprezentowała swoje największe hity sprzed lat, jak „Czerwone korale”, „Gdzie ten, który powie mi”, „Siebie dam po ślubie”, „W kinie, w Lublinie – kochaj mnie”, „Za wielkim morzem Ty” oraz nowsze utwory. Dzień zakończył pokaz sztucznych ogni.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*