MultimediaSport

Tomasz Sondej: Postawiliśmy się jak mogliśmy [ZOBACZ WIDEO]

SPR Stal Mielec w meczu 17. serii spotkań PGNiG Superligi Mężczyzn przegrała z Vive Tauronem Kielce 23:35. Wysoki wynik jesto nieco mylący, bowiem w pierwszej połowie mielczanie mocno napsuli krwi utytułowanemu rywalowi.

Po spotkaniu drugi trener SPR Stali Mielec był zadowolony z postawy swojego zespołu, szczególnie w pierwszej połowie. Stwierdził również, że takie mecze są bardzo potrzebne jego podopiecznym. – Postawiliśmy się jak mogliśmy. Myślę, że mecz był ciekawy. W pierwszej połowie walczyliśmy z vive jak tylko mogliśmy. W drugiej połowie obraz gry się zmienił i rywal odskoczył. Niemniej jednak, chcieliśmy dać każdemu zawodnikowi szansę, żeby pokazał na co go stać. Swoje minuty dostali młodzi Ćwięka i Rusin. Myślę, że tym sposobem będziemy dalej budować ten skład i będziemy w przyszłości walczyć z rywalami w naszym zasięgu.