Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: czwartek 19.10.2017,
Wideo

Tragiczny wypadek w Rydzowie

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który został potrącony w Rydzowie. Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 22. 19-letni kierujący pojazdem marki Opel Astra potrącił idącego prawą stroną jezdni mężczyznę.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj ok. godz. 22.15 w Rydzowie.19-latek jadąc z Radomyśla Wielkiego w kierunku Rydzowa, potrącił idącego poboczem, po prawej stronie 36-letniego mężczyznę. Pieszy zmarł na miejscu wypadku.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Tuż po zdarzeniu policjanci nie wiedzieli kto jest ofiarą wypadku. Dopiero dziś, czynności policyjne pozwoliły ustalić, że mężczyzna, który poniósł śmierć na miejscu to 36-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań. Od kierującego oplem policjanci zabezpieczyli krew, która zostanie poddana badaniu na zawartość alkoholu i środków odurzających. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*