Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: czwartek 19.10.2017,
Wideo

Tragiczny wypadek na trasie Mielec – Dębica. Nie żyje 29-latek

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Brzeźnicy. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 29-letni mężczyzna. Trzy osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godz. 22 w miejscowości Brzeźnica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw 25-letni mieszkaniec Brzeźnicy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wpadł w poślizg uderzając prawym bokiem w przód nadjeżdżającego z naprzeciwka marcedesa sprintera.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 29-letni pasażer bmw. Z poważnymi obrażeniami do dębickiego szpitala przewieziono kierowcę bmw. Pasażerka mercedesa 42-letnia mieszkanka Dębicy doznała ogólnych potłuczeń i również przebywa pod opieką dębickich lekarzy. Kierujący mercedesem 36-letni mieszkaniec Dębicy przewieziony został do szpitala w Mielcu. Pozostałych trzech pasażerów mercedesa nie odniosło poważniejszych obrażeń. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

1 komentarz

  1. Osoby jadące mercedesem sprinterem lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-goralik@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*