Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Twórca Jivr Bike z Mielca na spotkaniu z księciem Williamem i księżną Kate

Mielczanin Marcin Piątkowski, wziął udział w spotkaniu z parą książęcą, jakie wczoraj odbyło się warszawskim wieżowcu Warsaw Spire.

Pierwszego dnia pobytu w Polsce para książęca wzięła udział w spotkaniu z młodymi przedsiębiorcami w wieżowcu Warsaw Spire. Na tym spotkaniu był obecny twórca smart roweru Jivr Bike – Marcin Piątkowski. Przedsiębiorca z Mielca miał również okazję odbyć rozmowę z księżną Kate i księciem Williamem.

Jivr Bike to rewolucyjny smart rower opracowany w oparciu o najnowsze technologie i nowatorskie rozwiązania. Użytkownik może wybrać jeden z trzech trybów jazdy: elektryczny, asystę pedałowania lub manualny. Można nim, na silniku, przejechać 30 km bez ładowania akumulatora. Gdy się rozładuje, wystarczy 90 minut klasycznej jazdy, naciskając pedały, aby mieć znowu naładowany akumulator. Rower jest składany, tak aby można go wziąć do metra, autobusu, czy też włożyć do bagażnika samochodu.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*