Dziś imieniny obchodzą: Ambroży, Gaweł, Florentyna Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Walentynkowe Grillowanie na placu AK

Po raz drugi Urząd Miejski w Mielcu serdecznie zaprasza na „Walentynkowe Grillowanie”. Tak jak przed rokiem mielczanie będą mogli świętować Dzień Zakochanych na placu Armii Krajowej we wtorek 14 lutego w godzinach od 15:00 do 18:00.

Aura tej zimy jak na razie nie rozpieszcza, ale organizatorzy zapewniają, że tego popołudnia w centrum Mielca będzie gorąca atmosfera i… będzie się działo.

Dla zakochanych par przygotowano wiele atrakcji – m.in. konkursy z nagrodami i walentynkowymi upominkami oraz występy muzyczne młodzieży z warsztatów wokalnych SCK prowadzonych przez Jolantę Dudzik. Zaśpiewa także Magda Kriger i zespół Cantica Romanza.

Będzie gorąca herbata z polowej kuchni, a na trzech paleniskach będzie można upiec darmową kiełbasę ufundowaną przez Zakład Mięsny „Masarnia Bukowina”. Do uwiecznienia romantycznych chwil tego szczególnego dnia będzie służyła fotościanka dla zakochanych oraz specjalna brama zakochanych do wieszania kłódek miłości.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*