Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

WORD w Tarnobrzegu doposażył OSP

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu realizując zadania z zakresu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zmniejszenia ciężkości wypadków komunikacyjnych doposażył nieodpłatnie Ochotniczą Straż Pożarną w Zarówniu w agregat prądotwórczy marki Honda oraz maszt oświetleniowy marki Epistar.

Doposażenie Jednostki w przedmiotowy sprzęt służący profesjonalizacji działań strażaków podczas akcji ratunkowych w warunkach niedostatecznej widoczności przyczyni się do skuteczniejszych działań strażaków ochotników. Prawidłowe oświetlenie miejsca zdarzenia drogowego jest niezmiernie ważne i daje możliwość udzielenia prawidłowej i profesjonalnej pomocy poszkodowanym i rannym. Dzięki takim działaniom WORD w Tarnobrzegu realnie wpływa na zmniejszenie konsekwencji wypadków komunikacyjnych w Gminie Padew Narodowa.

Uroczystego przekazania sprzętu dokonali: Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu Pan Kamil Kalinka wraz z Dawidem Uzar – koordynatorem projektu.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*