Powiat i gminaRozrywka

Wyniki konkursu „Zapobiegajmy pożarom”

Reklama

W Radomyślu Wielkim rozstrzygnięty został gminny etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Zapobiegajmy pożarom”.

Na konkurs wpłynęło w sumie 84 obrazy młodych artystów z terenu gminy Radomyśl Wielki. Komisja konkursowa (Małgorzata Sorochman – Weryńska – przewodnicząca, Krzysztof Babiarz, Małgorzata Cichoń i Piotr Wolak) po długich naradach wybrała najlepsze. Prace z miejsc 1-3 z każdej grupy wiekowej zostały przesłane na szczebel powiatowy konkursu w Mielcu.

Wyniki etapu gminnego:

I grupa wiekowa – przedszkola

Reklama
  1. Oliwia Lonczak (SCKiB, Radomyśl Wielki)
  2. Małgorzata Wolak (SCKiB, Radomyśl Wielki)
  3. Anna Kowalska (SCKiB, Zdziarzec) Faustyna Cymbor (ZSP Janowiec)

Wyróżnienia: Aleksandra Pryga (ZSP Janowiec), Natalia Marczyk, Nikola Pawełczak, Szymon Woliński (wszyscy SP Radomyśl Wielki)

II grupa wiekowa – szkoła podstawowa klasy I-III

  1. Nikola Szpakowska (SCKiB, Radomyśl Wielki), Kinga Wojciechowska (SP Podborze)
  2. Korneliusz Skiba (SCKiB, Radomyśl Wielki), Zofia Chmura (SP Radomyśl Wielki)
  3. Oliwia Jaszcz (SCKiB, Radomyśl Wielki), Katarzyna Midura (Dulcza Mała)

Wyróżnienia: Gabriel Lonczak, Julia Olchawa (oboje SCKiB, Radomyśl Wielki), Karolina Mikuła, Damian Muchowski (oboje SCKiB, Partynia), Julia Pabian (ZSP Janowiec), Krzysztof Czapiga (ZSP Żarówka), Dawid Sroka (NSP Dulcza Mała)

III grupa wiekowa – szkoła podstawowa klasy IV- VI

Reklama

1.Wiktoria Kopacz (SCKiB, Radomyśl Wielki), Katarzyna Misiewicz (SP Radomyśl Wielki)

  1. Sylwia Dykas (SP Zdziarzec), Milena Subernat (SCKiB, Radomyśl Wielki)
  2. Maria Subart, Magdalena Wilk (obie SCKiB, Radomyśl Wielki)

Wyróżnienia: Aurelia Węglarz, Aleksandra Siembab (obie SP Radomyśl Wielki), Patrycja Bednarz (ZSP Żarówka), Gabriela Szęszoł (ZSP Dąbie)

IV grupa wiekowa – gimnazjum i kl. VII SP

  1. Gabriela Mrozowska, Karolina Sorochman (obie SCKiB, Radomyśl Wielki)
  2. Aleksandra Kabara, Marzena Wilk (obie SCKiB, Radomyśl Wielki)
  3. Karolina Burbano Marek (SCKiB, Dąbie), Wiktoria Guła (SCKiB, Radomyśl Wielki)

Wyróżnienia: Milena Kieraś (SP Radomyśl Wielki), Weronika Wałęga (GP Radomyśl Wielki), Michał Sadowski (ZSP Janowiec)

V grupa wiekowa – szkoły ponadgimnazjalne

  1. Filip Burbano Marek (SCKiB, Dąbie)

Reklama

Ogłoszenia w CzyliWiesz

Dodaj ogłoszenie

Cała Polska
5.89zł

Segregatory biurowe A4

Al. Sikorskiego 2/7
73.80zł

Tonery – zamiennik HP15A

Cała Polska, Kraków

Sklep papierniczy i biurowy

Josepha Conrada 24, 01-922 Warszawa

Żylaki Warszawa ranking placówek

Pogwizdów Nowy 662

Wózki do sprzątania

Załęska 82, 35-322 Rzeszów, Podkarpacie, Polska

Schody Rzeszów WASIAK

Paderewskiego 124a, 35-328 Rzeszów

Squash Rzeszów zespół kortów do gry

Josepha Conrada 24

Klinika naczyniowa Warszawa

Zobacz także

Back to top button