KulturaMiastoMultimediaPowiat i gminaRegion

XXIX Podkarpackiego Festiwalu Piosenki „ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI 2019”

Reklama

Powiatowe eliminacje wstępne XXIX Podkarpackiego Festiwalu Piosenki „ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI 2019” mają już swoich laureatów, którzy 23 i 24 marca wystąpią w finałowej rywalizacji w Przemyślu. 7 marca w Domu Kultury SCK stawiło się 59 kandydatów na gwiazdy polskiej wokalistyki, którzy musieli zmierzyć się z oceną profesjonalnego jury, w skład którego weszli: Sławomir Stan – kierownik muzyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy”, nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej – przewodniczący jury; Małgorzata Leśniak – kierownik zespołu „Abrakadabra – Ziemia Mielecka”, chórmistrz zespołu „ECHO” Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku; Magdalena Betleja – aktorka, reżyserka, kierownik Teatru ANTRAKT.

Do finałowej rywalizacji w Przemyślu jury wyznaczyło:

I kategoriaKudłacz Julia – Dom Kultury w Przecławiu (opiekun:Hiacynta Wójtowicz); Bartosz Peret – Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych (opiekun: Ewa Pietruszka).

II kategoriaLaura Płotnikiewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu (opiekun: Magdalena Łącz); Milena Trzpis – Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych (opiekun: Ewelina Trzpis); Kinga Skrzyniarz            Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Irmina Kozioł – Dom Kultury w Przecławiu (opiekun: Hiacynta Wójtowicz); Wojciech Malinowski – Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie (opiekun: Karolina Szymańska);

Reklama

III kategoriaBartłomiej Dudzik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik), Anna Mądziel – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Aleksandra Myszka – Szkoła Podstawowa w Trzcianie (opiekun: Maria Głaz); Marcelina Pietruszka – Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych (opiekun: Ewelina Trzpis); Zuzanna Pleban – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Wiktoria Smoleń – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu (opiekun: Maciej Kosztyła);

IV kategoriaJan Szynal – II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu;

Yessica Motyl – Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu (opiekun: Małgorzata Pazdro).

Wyróżnienia otrzymali:

Reklama

I kategoriaJulia Kurnal – Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie (opiekun: Sylwia Wiech); Aleksandra Madera – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Natalia Trzpis – Społeczna Szkoła Podstawowa w Glinach Małych (opiekun: Ewelina Trzpis); Krystian Wójtowicz Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu (opiekun: Magdalena Łącz);

II kategoriaZuzanna Chuchra – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Marta Jemioło – Szkoła Podstawowa nr 11 w Mielcu (opiekun: Ewa Gola); Szymon Maziarz – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego (opiekun: Małgorzata Pazdro); Julia Podraza – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik);

III kategoriaLaura Jarosz – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu (opiekun: Jolanta Dudzik); Emilia Król – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu (opiekun: Maciej Kosztyła); Laura Pazdro – Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu (opiekun: Małgorzata Pazdro i Tomasz Nowakowski); Tomasz Trzpis – II Liceum Ogólnokształcące w Mielcu (opiekun: Edyta Gracz-Chmura).

Gratulujemy laureatom, wszystkim zaś życzymy dalszych osiągnięć i sukcesów w artystycznych przedsięwzięciach.

Dziękujemy opiekunom artystycznym i nauczycielom za wkład w przygotowanie swych podopiecznych do konkursu.

Reklama
Tagi

Zobacz także

Back to top button
Zamknij
Zamknij