Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Zderzenie busa z samochodem osobowym

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia mercedesa sprintera przewożącego pasażerów z samochodem osobowym, do którego doszło wczoraj w Widełce. W wyniku zdarzenia do szpitali trafiły cztery pasażerki busa. Kierująca fordem, kierowca i pozostałych dwunastu pasażerów mercedesa nie odnieśli obrażeń.

Do zdarzenia doszło w Widełce, na drodze krajowej nr 9, na odcinku relacji Kolbuszowa – Rzeszów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący mercedesem sprinterem 47-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego najechał na tył jadącego przed nim forda, którego kierująca zamierzała skręcać w lewo. W busie jechało 16 pasażerów i kierowca. W wyniku zderzenia cztery kobiety trafiły do szpitali. 29-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która kierowała fordem nie odniosła obrażeń. Oboje kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci.

Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i uczestniczących pojazdów. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na tym odcinku.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*