Dziś imieniny obchodzą: Ambroży, Gaweł, Florentyna Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Zmodernizowano i rozbudowano plac zabaw przy ulicy Kochanowskiego

Do użytku oddano plac zabaw przy ulicy Kochanowskiego, który został wykonany w nowej aranżacji. Oprócz funkcjonujących do tej pory urządzeń zabawowych zainstalowano nowe, takie jak np. okrągła piaskownica, huśtawka ramieniowa, wagowa i huśtawka „bocianie gniazdo”, a także równoważnia linowa i zestaw wspinaczkowy – linarium.

Wyposażenie uzupełniono o dodatkowe ławki i kosze na śmieci. Pod urządzeniami zabawowymi zainstalowano bezpieczną nawierzchnię, natomiast w pozostałej części wysiano trawnik. Koszt wykonania zamknął się w kwocie 192 283 zł.

Zauważyć można, że obecny plac cieszy się dużym powodzeniem i widać na nim sporo dzieci i młodzieży. Również otoczenie zyskało wyglądzie – nasadzono kilka drzew, dodano kilka ławek i koszy na śmieci. Inwestycja ta, została zrealizowana dzięki inicjatywie radnego PiS Mariusza Ryniewicza.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*