Dziś imieniny obchodzą: Dora, Teodor, Gerard Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Dwie kobiety straciły prawo jazdy. Powodem nadmierna prędkość

Dwie kobiety straciły w ubiegłym tygodniu prawo jazdy za przekroczenie dopuszczonej przepisami prędkości w obszarze zabudowanym. Obydwie kierujące policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w Brzostowej Górze. Efektem pośpiechu są również mandaty za popełnione wykroczenie oraz punkty karne.

Kolbuszowscy policjanci z Referatu Ruchu Drogowego pracowali wczoraj w Brzostowej Górze w gminie Majdan Królewski. Funkcjonariusze sprawdzali czy poruszający się drogą powiatową kierowcy stosują się do ograniczenia prędkości wynikającego z przepisów.

Po godz. 9 zatrzymali do kontroli drogowej jadącą renaultem 37-letnią mieszkankę powiatu kolbuszowskiego. Laserowy miernik prędkości wskazał, że kierująca jechała z prędkością 102 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje prędkość 50 km/h. Chwilę później na tej samej drodze funkcjonariusze sprawdzili prędkość volkswagena. Pomiar wskazał, że 46-letnia mieszkanka województwa małopolskiego jechała z prędkością 105 km/h.

Obydwie kobiety zostały za nadmierny pośpiech ukarane mandatami i punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali im również uprawnienia do kierowania.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*