Dziś imieniny obchodzą: Bogusław, Tekla Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Groźny wypadek wojskowego samochodu. Kierowca i pasażerowie trafili do szpitala

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło rano w Cmolasie na drodze krajowej nr 9. Kierujący wojskowym pojazdem marki Honker prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. W samochodzie oprócz kierującego podróżowało czterech pasażerów. Wszyscy trafili do szpitali.

Do wypadku dosło dzisiaj przed godz. 7 w Cmolasie. Na miejsce zdarzenia skierowano patrol ruchu drogowego z kolbuszowskiej komendy. Ze wstepnych ustaleń wynika, że 42-letni mężczyzna kierujacy wojskowym samochodem marki Honker, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepyst. Oprócz kierujacego samochodem podróżowało czterech mężczyzn w wieku od 32 do 41 lat. Wszyscy trafili do szpitali.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny, wykonano szkic oraz dokumentację fotograficzną. Kierujacy oraz pasażerowie byli trzeźwi.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą przez funkcjonariuszy Żandarmerii Wojskowej.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*