Dziś imieniny obchodzą: Filipina, Eustachy, Renata Dziś jest: środa 20.09.2017,
Wideo

Jakub Żubrowski: Po meczu z Brzeskiem wróciliśmy na właściwe tory [POSŁUCHAJ]

W niedzielę 4 października piłkarze Stali Mielec zagrają wyjazdowy mecz 2 ligi w Górze z Nadwiślanem. Będą starali się utrzymać pierwsze miejsce w tabeli.

Stal jest liderem w 2 lidze, ma 23 punkty. Druga w klasyfikacji Siarka Tarnobrzeg ma tylko 3 punkty mniej. – Jesteśmy zmotywowani do utrzymania tego pierwszego miejsca – mówi Maciej Serafiński, asystent trenera Stali. – Będąc liderem ciąży na nas pewna odpowiedzialność i myślę, że musimy sobie z tym poradzić – dodaje.

Serafiński pamięta mecz z wiosny, gdy Biało-Niebiescy w Górze przegrali 1:2. – Nie można zlekceważyć przeciwnika, na wiosnę wygrał z nami – zaznacza. Jest jednak przekonany, że po wysokiej wygranej w miniony weekend z Okocimskim KS Brzesko aż 4:1 drużyna z Mielca nie zawiedzie na specyficznym stadionie Nadwiślana. – Pokazaliśmy, że potrafimy walczyć i odbierać piłkę w ferworze walki. Myślę, że to nam się przyda na wyjeździe na nierównym, trudnym terenie – przekazuje.

Nie będzie łatwo, przeciwnik to niewygodny. W tej drużynie zaszło dużo zmian personalnych, zmienili również styl gry – komentuje pomocnik Stali Jakub Żubrowski.

Stal ostatnie tygodnie miała nieco słabsze, zremisowała z Legionovią u siebie 1:1, poległa na wyjeździe 0:1 z Kotwicą Kołobrzeg. Jednak w miniony weekend zagrała już znacznie lepszy mecz z Okocimskim KS Brzesko, co przyniosło okazałą wygraną. – Wydaje mi się, że po meczu z Brzeskiem wróciliśmy na właściwe tory, do swojej normalnej dyspozycji – mówi Żubrowski i zapewnia, że Stal do Góry jedzie po 3 punkty.

Fot. M. Badowska

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*