Dziś imieniny obchodzą: Filipina, Eustachy, Renata Dziś jest: środa 20.09.2017,
Wideo

Jubileuszowy Nocny Maraton Filmowy w Kinie Galaktyka [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W nocy z soboty na niedzielę w Kinie Galaktyka odbył się jubileuszowy – 10.Nocny Maraton Filmowy organizowany przez Fundację Klub Młodych Liderów.

Podczas Nocnego Maratonu Filmowego w Kinie Galaktyka zostały wyświetlone filmy, które wygrały internetowe głosowanie. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała trzy znakomite i wielokrotnie nagradzane produkcje. Były to: “Iluzja”, “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” oraz “Przełęcz Ocalonych”. Dodatkowo jak podczas każdego maratonu odbędzie się losowanie nagród przygotowanych przez sponsorów.

Jak przekazują organizatorzy, była to szczególna edycja NMF i nie chodzi tu tylko o sam jubileusz. – Ta edycja różniła się od poprzednich m.in. wystrojem sali kinowej i niezwykłą atmosferą, jaką przygotowaliśmy dla widzów. Nieodłącznym elementem naszych maratonów są oczywiście konkursy, których nie zabrakło również podczas 10.edycji – przekazują organizatorzy.

fot. Kacper Sarama

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*