Dziś imieniny obchodzą: Bogusław, Tekla Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Pijany 30-latek spowodował kolizję. Był poszukiwany do odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwa

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów spowodował kolizję kierując samochodem w stanie nietrzeźwości. Podczas wykonywanych czynności, policjanci ustalili również, że 30-latek jest poszukiwany w celu odbycia kary w zakładzie karnym.

O kolizji na ulicy Wojska Polskiego dyżurnego powiadomił policjant w czasie wolnym od służby. Skierowany na miejsce patrol ruchu drogowego ustalił, że kierujący pojazdem marki Mitsubishi Galant stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w znaki drogowe, po czym utknął na pasie zieleni. Policjanci przebadali kierującego urządzeniem na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący mitsubishi to 30-letni mieszkaniec Mielca. Policjanci podczas wykonywania czynności z mężczyzną ustalili, że posiada on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a ponadto jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym za wcześniej popełnione przestępstwa.

Dziś mężczyzna został przekonwojowany do zakładu karnego. 30-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

KPP Mielec

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*