Dziś imieniny obchodzą: Filipina, Eustachy, Renata Dziś jest: środa 20.09.2017,
Wideo

SMS Mielec rozpoczyna nabór na rok szkolny 2014/2015.

Zastanawiasz się, gdzie kontynuować naukę? Chciałbyś zdobywać wiedzę i jednocześnie rozwijać swoje sportowe pasje? Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Mielcu zapewnia realizację programu kształcenia szkół: podstawowych, gimnazjum, liceum oraz profesjonalne szkolenie sportowe. Także dla najmłodszych SMS przygotował atrakcyjne zajęcia sportowe w ramach Piłkarskiego Przedszkola.

 

Stawiamy na sportowe wychowanie

Nie ma wątpliwości, że  sport przyczynia się do prawidłowego rozwoju  zwłaszcza u dzieci i młodzieży, nie tylko fizjologicznego, ale też psychicznego. Dlatego oprócz edukacji szkolnej zapewniamy swoim podopiecznym możliwość uprawiania różnych dyscyplin. W tym roku przygotowaliśmy nową, ciekawą propozycje dla młodzieży. W programie znajdzie się: piłka nożna chłopców i dziewcząt, piłka siatkowa dziewcząt, ale także pojawi się nowy profil – piłka ręczna chłopców.


10 lat bezcennego doświadczenia

Szkoła Mistrzostwa Sportowego istnieje już od 10 lat. Możemy pochwalić się cennym doświadczeniem oraz specjalistycznymi technikami nauczania.  Korzystamy z profesjonalnej bazy szkoleniowej, nasi trenerzy posiadają wysokie kwalifikacje. Uczniom zapewniamy sprzęt sportowy, możliwość udziału w różnych turniejach w Polsce i za granicą oraz wsparcie na każdym etapie szkolenia. Dla uczniów szkoły podstawowej oraz pozostałych  klas pierwszych zapewniamy darmowe podręczniki, a dla osób dojeżdżających z daleka zapewniamy dofinansowanie do internatu lub wyżywienia.

Odkrywamy talenty

SMS Mielec może pochwalić się licznymi powołaniami swoich uczniów do reprezentacji Polski. W tym roku wyróżnieni zostali Michał Domański oraz Kamil Wierzchowiec, którzy podczas konsultacji, zaprezentowali dobrą piłkę i zapisali na swoim koncie udane występy. Cieszą nas także dobre wyniki młodych siatkarek SMS UKS Szóstki Mielec, które z sukcesami biorą udział w licznych turniejach.

Nasi podopieczni mają także okazję realizować się sportowo w mieleckim klubie FKS Stal Mielec, który może pochwalić się pięknymi sportowymi  tradycjami.

Jeśli i Ty czujesz, że piłka nożna, ręczna czy siatkówka to Twoja pasja i chciałbyś się rozwijać w tym kierunku nie czekaj! Zapraszamy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu, która otwiera drzwi na wiele możliwości.

Więcej informacji o naborze na rok szkolny 2014/2015 można odnaleźć na stronie www.sms.mielec.pl w dziale REKRUTACJA.

 

 

 

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*