Dziś imieniny obchodzą: Paulina, Marianna, Filip Dziś jest: piątek 26.05.2017,
Viva MOT
Wideo

Tomasz Sondej: Szkoda, że mecz tak się skończył

Zawodnicy SPR Stali Mielec walczyli, jak tylko mogli, aby zdobyć punkty w meczu z Azotami Puławy. Mielczanom zabrakło niewiele do sprawienie sporej niespodzianki.

O końcowym wyniku zdecydowały pierwsze minuty spotkania. Mielczanie zaliczyli bardzo kiepskie wejście w mecz. Po sześciu minut przegrywali już 0:5 i jasno stało się, że zdobycie jakichkolwiek punktów z Puławami będzie bardzo trudne. Taki scenariusz, niestety dla SPR Stali, sprawdził się i gospodarze ulegli Azotom 29:33.

Nasze ustalenia przed spotkaniem były inne niż ich realizacja. Mieliśmy grać spokojnie, rozszerzać grę i powoli rozgrywać akcję. Niestety na początku meczu straciliśmy głowę i Azoty nam mocno odskoczyły – powiedział po meczu trener Tomasz Sondej. – Potem wyglądało to już lepiej. Powalczyliśmy z Puławami przez pewien okres jak równy z równym. Niestety chwila naszej dekoncentracji, zgubione piłki i goście momentalnie wykorzystywali nadarzające się okazje. Tak jak trener tu powiedział, oni uciekali, a my ich goniliśmy. Jak już prawie ich mieliśmy, to wtedy gubiliśmy piłki i oni odskakiwali. Szkoda, że mecz skończył się jak się skończył – dodał.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.