Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: piątek 20.10.2017,
Wideo

18-latek usłyszał zarzut posiadania materiałów pirotechnicznych

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który wniósł na stadion race, które miały zostać odpalone podczas meczu piłki nożnej między drużynami Stal Mielec-Olimpia Grudziądz na mieleckim stadionie. 18-latek usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Tuż przed pierwszym meczem w rundzie wiosennej rozgrywanym na mieleckim stadionie policjanci we współpracy z ochroną dokonali rozpoznania pirotechnicznego podczas którego w sektorze kibiców w torbie w której znajdowała się tzw. sektorówka ujawnili race dymne i świetlne. Jak ustalili policjanci race miały zostać odpalone podczas meczu. Materiały pirotechniczne zostały zabezpieczone.

Policjanci zabezpieczyli również monitoring, który ułatwił ustalenie tożsamości mężczyzny, który wniósł na stadion torbę z materiały pirotechnicznymi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 18-letniemu podejrzanemu zarzut posiadania rac dymnych i świetlnych. Młody mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

KPP Mielec

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*