Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

44-latek posiadał dużą ilość narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia

Policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Dębicy, który handlował narkotykami. Przy mężczyźnie funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Zgodnie z decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące 44-latek spędzi w areszcie.

Prowadzone przez policjantów kryminalnych działania doprowadziły do 44-letniego mieszkańca Dębicy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna w czerwcu i lipcu sprzedał kilkadziesiąt gramów środków odurzających. W ubiegłą środę policjanci zatrzymali 44-latka. Ujawnili przy nim ponad 120 gramów narkotyków w postaci marihuany i amfetaminy. Zatrzymany przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Odpowie za sprzedawanie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

W piątek Sąd Rejonowy w Dębicy podjął decyzję o zastosowaniu wobec dębiczanina aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy. Mężczyzna był w przeszłości karany za przestępstwa o podobnym charakterze. Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*