Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Bezpiecznie chodnikiem z Mielca do Złotnik

Gmina Mielec zakończyła prace przy budowie fragmentu chodnika przy ul. Traugutta. Wykonano ponad 300 m chodnika dla pieszych z bezpiecznym przejściem oraz oświetleniem ulicznym na fragmencie drogi od przedłużenia ul. Traugutta do drogi powiatowej Gawłuszowice-Chrząstów-Mielec.

Roboty budowlane wykonała firma z Mielca. Łączny koszt działania to blisko 180 tysięcy złotych.

Jak mówi Wójt Gminy Mielec Józef Piątek była to kluczowa i długo oczekiwana inwestycja w szczególności dla mieszkańców Złotnik, którzy codziennie tym fragmentem drogi udają się do pracy czy też szkoły. Dzięki powstałym rozwiązaniom (chodnik z bezpiecznym przejściem dla pieszych, oświetlenie, oznakowanie) mieszkańcy Złotnik ale także i Chrząstowa będą mogli bezpiecznie poruszać się tym fragmentem drogi.

Zadowolenia nie kryje także Sołtys wsi Złotniki Pani Zofia Załucka, która osobiście uczestniczyła w odbiorach inwestycji. Sama codziennie tym fragmentem drogi jeździ do Mielca i widzi jak duża grupa ludzi korzysta z tych rozwiązań, bezpiecznie udając się do pracy.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*