Sport

Dobry występ wychowanków LKS Stal Mielec na prestiżowych zawodach

Reklama

Dwa złote, trzy srebrne i cztery brązowe medale wywalczyli zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec podczas Halowych Mistrzostw Woj. Podkarpackiego Młodzików (U16), które odbyły się w minioną sobotę w mieleckiej hali. Udział w zawodach wzięło 270 zawodników z 12 podkarpackich klubów.

Najcenniejsze krążki zdobyli przedstawiciele chodu sportowego: Patrycja Rusek w chodzie na 2km (11:02.48) i Kamil Piecuch w chodzie na 3km (18:13.70).

Medale srebrne wywalczyli: Julita Małaszewicz w chodzie na 2km (11:38.52), Kacper Jaworski w biegu na 600m (1:40.82) i Karol Kagan w chodzie na 3km (18:17.70).

Medale brązowe zdobyli: Martyna Gaweł w biegu na 60m (8.32), Oliwia Molek w skoku wzwyż (1.40), Alan Grzelak w biegu na 600m (1:51.15) i Wiktor Żmuda w chodzie na 3km (20:08.77).

Reklama

Pozostałe wyniki mieleckich lekkoatletów:
K60 m Jackowska Wiktoria 04 LKS Stal Mielec 9.23
K60 m Kiljańska Aleksandra 01 LKS Stal Mielec 8.96
K300 m Hasek Katarzyna 04 LKS Stal Mielec 55.29
K300 m Świętek Aleksandra 04 LKS Stal Mielec 55.00
K300 m Dyjak Patrycja 01 LKS Stal Mielec 55.23
Kw dal Stobierska Julia 03 LKS Stal Mielec 4.20
Kw dal Nowak Kinga 04 LKS Stal Mielec 4.10
Kw dal Jackowska Wiktoria 04 LKS Stal Mielec 3.79
Kw dal Molek Oliwia 04 LKS Stal Mielec 3.60
Kw dal Jarecka Wiktoria 02 LKS Stal Mielec 3.50
Kw dal Krupa Weronika 03 LKS Stal Mielec 3.47
Kw dal Trzyna Gabriela 04 LKS Stal Mielec 3.42
Kw dal Wnuk Izabela 03 LKS Stal Mielec 3.41
Kw dal Orłowska Julia 04 LKS Stal Mielec 3.25
Kw dal Łyczak Natalia 04 LKS Stal Mielec 3.17
Kw dal Krawiec Kamila 03 LKS Stal Mielec 3.11
Kwzwyż Orłowska Julia 04 LKS Stal Mielec 1.30
Kwzwyż Stobierska Alicja 04 LKS Stal Mielec 1.25
Kchód 2 km Toczyńska Amelia 04 LKS Stal Mielec 12:39.21
Kchód 2 km Jacher Natalia 07 LKS Stal Mielec 13:20.77
Kchód 2 km Toczyńska Idalia 07 LKS Stal Mielec 14:20.55
Kchód 2 km Midura Angelika 05 LKS Stal Mielec 14:30.88
Kchód 2 km Występek Natalia 06 LKS Stal Mielec 15:13.21
Kchód 2 km Guzior Gabriela 04 LKS Stal Mielec 15:54.97
Kchód 2 km Ignatowicz Jagna 06 LKS Stal Mielec 16:19.11
M60 m Pasela Patryk 98 LKS Stal Mielec 7.54
M60 m Zduński Mateusz 99 LKS Stal Mielec 8.68
M60 m Szyler Tymon 04 LKS Stal Mielec 9.07
M60 m Niedbała Krystian 08 LKS Stal Mielec 10.22
M60 m Pasela Patryk 98 LKS Stal Mielec 7.55
M1000 m Szymański Mateusz 00 LKS Stal Mielec 3:09.50
Mw dal Sito Konrad 04 LKS Stal Mielec 3.80
Mw dal Szyler Tymon 04 LKS Stal Mielec 3.71

Reklama

Zobacz także

Back to top button