SliderSportWażne informacjeWiadomości

Fantastyczne słowa prezesa PZPN Zbigniewa Bońka o Stali Mielec. Piłkarze mogą być z siebie dumni

Heroiczna walka Stali Mielec z Odrą Opole w meczu ostatniej kolejki Nice 1 ligi sprawiła, że pochwały, dla niezwykle walecznych mieleckich piłkarzy, spływały niemal z całej Polski. Szacunek wyraził nawet prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Przypomnijmy, Stal Mielec zremisowała z Odrą Opole mimo, że od 27.minuty grała w dziesiątkę, a do 83.minuty przegrywała 0:2. Zwyciężyła jednak niezwykła ambicja i wola walki mieleckich piłkarzy, którzy doprowadzili do remisu.

Gol na wagę remisu padł w 95.minucie spotkania po przepięknym uderzenie zza pola karnego Michała Janoty.

Pod wrażeniem takiej gry był Zbigniew Boniek. Na twitterze napisał. – Można? Można! Fantastyczna Stal Mielec! Jeśli ten punkt zdecyduje, to będzie to piękna historia!