Sport

Halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów

Reklama

W sobotnie przedpołudnie w mieleckiej hali lekkoatletycznej rozegrano Halowe Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Juniorów, które na starcie zgromadziły około 180 młodych lekkoatletów z 13 klubów naszego regionu.

Z bardzo dobrej strony pokazali się mieleccy lekkoatleci zdobywając łącznie 8 medali.

Złoto:

K600 m                Widlińska              Kinga                 99                 LKS Stal Mielec    1:46.73

Reklama

Kw dal                 Torba                     Gabriela           01                 LKS Stal Mielec    5.27

Mchód 3 km     Kulig                       Maksymilian   99                 LKS Stal Mielec    14:59.45

Srebro:

M1000 m            Dulik                       Paweł                00                 LKS Stal Mielec    2:58.31

Reklama

Kchód 2 km       Małaszewicz       Julita                  04                 LKS Stal Mielec    11:18.09

Mchód 3 km     Piecuch                 Kamil                 03                 LKS Stal Mielec    16:05.70

Brąz:

Kchód 2 km       Rusek                     Patrycja            02                 LKS Stal Mielec    11:39.62

Mw dal               Jachym                  Jakub                 01                 LKS Stal Mielec    6.37

Na wyróżnienie zasługuje również start młodzika Kacpra Jaworskiego, który dystans 600m pokonał w czasie 1:36.47.

Pozostałe wyniki mieleckich lekkoatletów:

K60 m                  Struzik                   Katarzyna        03                 LKS Stal Mielec             8.69

K60 m                  Torba                     Gabriela           01                 LKS Stal Mielec             8.53

K60 m                  Chorązka              Gabriela           04                 LKS Stal Mielec             8.89

M60 m                Torba                     Gabriela           01                 LKS Stal Mielec             8.41

M300 m              Widlińska              Kinga                 99                 LKS Stal Mielec             52.55

Kw dal                 Stobierska            Julia                    03                 LKS Stal Mielec             5.12

Kw dal                 Jackowska            Wiktoria           04                 LKS Stal Mielec             4.38

Kchód 2 km       Toczyńska            Amelia              04                 LKS Stal Mielec             12:25.73

Kchód 2 km       Rostocka               Laura                 04                 LKS Stal Mielec             12:32.92

M60 m                Stafiej                    Piotr                   99                 LKS Stal Mielec             7.89

M60 m                Wąż                        Kamil                 01                 LKS Stal Mielec             7.56

M60 m                Jachym                  Jakub                 01                 LKS Stal Mielec             7.65

M60 m                Wąż                        Mateusz           03                 LKS Stal Mielec             7.98

M60 m                Łącz                         Radosław         98                 LKS Stal Mielec             7.79

M60 m                Odelski                  Maciej               03                 LKS Stal Mielec             8.37

M60 m                Szczerba               Michał               02                 LKS Stal Mielec             8.83

M60 m                Piechota               Bartosz             04                 LKS Stal Mielec             8.85

M60 m                Wąż                        Kamil                 01                 LKS Stal Mielec             7.62

M600 m              Jaworski                Kacper              03                 LKS Stal Mielec             1:36.47

Mw dal               Wąż                        Mateusz           03                 LKS Stal Mielec             5.12

Mw dal               Piechota               Bartosz             04                 LKS Stal Mielec             4.29

Mw dal               Odelski                  Maciej               03                 LKS Stal Mielec             4.20

Mw dal               Jaworski                Patryk               04                 LKS Stal Mielec             4.01

Mw dal               Wąż                        Kamil                 01                 LKS Stal Mielec             6.26

Mw dal               Szczerba               Michał               02                 LKS Stal Mielec             4.89

Mchód 3 km     Żmuda                   Wiktor               04                 LKS Stal Mielec             18:54.23

Mchód 3 km     Ielo                         Cristian             04                 LKS Stal Mielec             18:58.68

Były to pierwsze zawody w nowym roku i nie wszyscy zawodnicy zdecydowali się na start. Kolejne zmagania już w przyszłą niedzielę.

HALOWY MITYNG POZLA – REGULAMIN ZAWODÓW

  1. ORGANIZATOR:

Podkarpacki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki,
Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec

  1. TERMIN I MIEJSCE:

21 stycznia 2018r. (niedziela), godz. 10.00 – chód, godz. 11:00 pozostałe konkurencje

Hala LA – LKS Stal Mielec, od ul. Kusocińskiego

  1. PROGRAM ZAWODÓW:

KOBIETY:

60m, 300m, 600m, 1000m, 60m ppł, w dal, trójskok, wzwyż,chód 2km

MĘŻCZYŹNI:
60m, 300m, 600m, 1000m, 60m ppł, w dal,trójskok, wzwyż,chód 3km

  1. UCZESTNICTWO:

Prawo startu mają zawodnicy posiadający aktualne badania lekarskie.

  1. ZGŁOSZENIA:

Na kartkach indywidualnych godzinę przed zawodami w biurze zawodów

  1. FINANSE:

Koszty organizacyjne zawodów pokrywają organizatorzy, koszty osobowe – zgłaszające kluby lub inne organizacje

Opłata startowa 10zł – kluby spoza województwa

Członkowie POZLA start bezpłatnie.
7. UWAGI:

  • Finały A,B,C w biegach na 60m K i M – najlepsi zawodnicy eliminacji (OPEN)
    • Pozostałe biegi odbędą się w seriach na czas
    • Obowiązkowe numery startowe.
    • Szatnie służą jako przebieralnie (nie są strzeżone)
    • Komunikat zawodów po mityngu, do pobrania ze strony internetowej POZLA www.pozla.pl
    • Zgodnie z art. 52 Ustawy o Kulturze Fizycznej z 19.01.1996r. obowiązek ubezpieczenia zawodnikówod NW należy do klubu, którego zawodnik jest reprezentantem.

 

Projekt programu minutowego:

10.00     chód 3km K; chód 5km M
11.00     60m ppł K;w dal M rocznik 2003 i młodsi
11.20     60m ppł M
11.40     60m K – eliminacje
12.00     w dal K rocznik 2003 i młodsi
12.10     60m M – eliminacje
12.40     60m K – finał C, B, A
12.50     60m M – finał C, B, A
13.05     600m K (pętla 4 x 150m)
13.20     600m M (pętla 4 x 150m)
13.35     300m K (pętla 2 x 150m)
13.55     300m M (pętla 2 x 150m)
14.15     1000m K (pętla 8 x 125m)
14.25     1000m M (pętla 8 x 125m)
14.50     w dal K + M; trójskok K + M (2002 i starsi); wzwyż K + M

Reklama

Zobacz także

Sprawdź także
Zamknij
Back to top button