Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Kolejne rodzinne warsztaty odbyły się w Pałacyku Oborskich

W ostatnia niedzielę 11 czerwca w Pałacyku Oborskich odbyły się kolejne warsztaty artystyczne dla całych rodzin. Tym razem tematem zajęć była ceramika oraz jej dekorowanie.

Uczestnicy wysłuchali krótkiego wykładu na temat ornamentów w sztuce połączonego z oglądaniem ilustracji. Udekorowali farbami akrylowymi terakotowe donice oraz podstawki, które następnie zabrali ze sobą do domów. Wszystkie prace zachwycały oryginalnością oraz odmienną koncepcją pracy. Nie brakowało wielokolorowych dekoracji: kwiatów, kropek, postaci z bajek czy abstrakcyjnych wzorów.

Wszyscy uczestnicy mogli także zwiedzić czasową wystawę: Archeologiczna autostrad. Wykopaliska przy wielkich inwestycjach drogowych pod Krakowem.

Zajęcia po raz pierwszy odbyły się na tarasie Muzeum, czemu sprzyjała piękna słoneczna pogoda. Dziękujemy wszystkim warsztatowiczom za udział.

Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych zajęciach, które odbędą się już po wakacjach – we wrześniu.

Muzeum Regionalne w Mielcu – Pałacyk Oborskich.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*