SportWażne informacje

Medalowe żniwa młodych mieleckich piłkarzy

Reklama

Świetny turniej rozegrali chłopcy AP Piłkarskie Nadzieje z rocznika 2009 trenujący na co dzień pod okiem trenerów Marcina Pateraka oraz Sebastiana Bajorka.

Nasi zawodnicy w mocno okrojonym składzie okazali się bezkonkurencyjni w krakowskich Skotnikach, wygrywając wszystkie mecze turnieju. Wszyscy zawodnicy, bez wyjątku, zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry o czym świadczy bilans bramkowy wszystkich rozegranych spotkań – 59:4!

Wyniki: APPN – Pogoń II Kraków 11:0 (Szady x3, Ziobroń x2, Golba x2, Madej x2, Surowiec x2)
APPN – AP Grzegorza Mielcarskiego 12:0 (Szady x5, Surowiec x3, Ziobroń x4) APPN – Bronowianka Kraków 5:1 (Ziobroń x2, Surowiec x2, Madej)
APPN – Jadwiga Kraków 4:1 (Madej x2, Surowiec, Ziobroń)
APPN – Olimpia Piekary Śląskie 10:1 (Madej x4, Szady x3, Ziobroń x2, Golba)
APPN – Bieżanów 10:0 (Ziobroń x4, Marud x3, Szady, Madej)
APPN – Pogoń I Kraków 7:1 (Ziobroń x3, Madej x2, Szady, Marud)

Kadra: Golba Karol, Ziobroń Emil,Surowiec Tymek, Marud Nati, Madej Oliwier, Szady Nikodem, Kalisz Maksymilian oraz trener Sebastian Bajorek.

Reklama

Kolejny dobry turniej rozegrali zawodnicy APPN z rocznika 2008. W ostatnią niedzielę podopieczni Juwy i Mieszkowicza udali się na turniej do Zarzecza koło Przemyśla. Po dobrej grze uplasowali się na trzecim miejscu, a nasz zawodnik Patryk Jackowski został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów.

Kadra APPN Mielec 2008: Ziobroń Jakub, Krempa Gabriel, Tyniec Oskar, Strączek Hubert, Kilian Igor, Sito Aleksander,
Szwaja Jan, Jackowski Patryk, Pudło Dominik, Szady Julian, Robak Kamiloraz trener Jacek Juwa.

APPN Mielec 2008 – SP 16 Przemyśl 1:1(Robak)
APPN Mielec 2008 – Orlik Przemyśl 0:0
APPN Mielec 2008 – Orlik Giedlarowa 2:0(Robak, Szady)
APPN Mielec 2008 – Perfect Przeworsk 1:0(Robak)
APPN Mielec 2008 – Czuwaj Przemyśl 2:2(Robak, Strączek)
APPN Mielec 2008 – Zorza Zarzecze 5:0(Kilian x2, Tyniec, Robak, Pudło)
APPN Mielec 2008 – FA Oleszyce 4:0(Tyniec x2, Robak, Pudło)

Reklama

KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 1. SP 16 Przemyśl 19 pkt 2. Orlik Przemyśl 16 pkt 3. APPN Mielec 2008 15 pkt 4. Czuwaj Przemyśl 11 pkt 5. Perfect Przeworsk 10pkt 6. Zorza Zarzecze 4 pkt 7. FA Oleszyce 4 pkt 8. Orlik Giedlarowa 0.
pkt

Reklama

Zobacz także

Back to top button