Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: czwartek 19.10.2017,
Wideo

Mistrzostwa Pierogowe już w najbliższą niedzielę w Górkach!

Pierogów przygotowywanych na dziesiątki sposobów będzie można spróbować w Górkach, podczas Mistrzostw Pierogowych Powiatu Mieleckiego. Impreza, której patronem honorowym jest Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła, odbędzie już w najbliższą niedzielę, 8 października.

Jak co roku Mistrzostwa Pierogowe obfitować będą w liczne przysmaki i atrakcje. Goście przybyli do Górek będą próbować potraw przygotowanych i wystawianych na stoiskach przez stowarzyszenia z terenu naszego powiatu. W programie imprezy – jak co roku – znajdzie się również konkurs na najlepsze pierogi powiatu mieleckiego, a także występy zespołów i biesiady przy muzyce.

Mistrzostwa Pierogowe Powiatu Mieleckiego odbędą się już po raz dziewiąty. Ich inicjatorem i głównym organizatorem kolejny raz będzie Góreckie Stowarzyszenie Kobiet VICTORIA.

Impreza wystartuje już w najbliższą niedzielę w Domu Strażaka w Górkach o godz. 15:00.

Wstęp wolny.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*