MultimediaSport

Ponad dwustu zawodników walczyło o medale w Mielcu [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Reklama

W sobotę 14 stycznia, na dzień przed zgrupowaniami Zaplecza Kadry Narodowej juniorów i młodzieżowców i Kadry Wojewódzkiej młodzików w Ulanowie i Mielcu zostały rozegrane Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego U18 (juniorów młodszych – rocznik 2000 i młodsi).

W mieleckiej hali do walki o medale przystąpiło ponad dwustu zawodników naszego regionu i gościnnie zawodnicy z Tarnowa. Spośród zawodników LKS Stal Mielec na szczególne wyróżnienie zasługują medaliści poszczególnych konkurencji:

 

  • medal złoty:

Torba Gabriela           2001                skok w dal                   5.15

Reklama

Torba Gabriela           2001                trójskok                       10.97

Jabłońska Adrianna    2000                1000 m                       3:24.33

Mądra Julia                2000                chód 3000  m             15:01.91

Dulik Paweł                2000                1000m                        2:58.71

Reklama

Piecuch Kamil             2003                chód 5000 m              29:00.96

  • medal srebrny:

Raś Wiktoria               2000                chód 3000 m              15:14.39

Jacher Marcin                        2000                chód 5000 m              29:17.95

  • medal brązowy:

Małaszewicz Julita     2004                chód 3000 m              17:41.01

Molek  Oliwia             2004                skok wzwyż                 1.45

Jachym Mateusz         2001                skok w dal                   5.69

Kagan Karol                2003                chód 5000 m              33:05.49

 

Ponadto dobre wyniki uzyskali mieleccy juniorzy (kategoria U20) startujący PK, którzy zwyciężyli w swoich konkurencjach:

 

Widlińska Kinga          1999                600 m                         1:48.02

Kulig Maksymilian      1999                chód 5000 m              24:54.11

 

Pozostałe wyniki zawodników LKS Stal Mielec:

K60 m             Struzik Alicja               01        8.18

K60 m             Gaweł Martyna          04        8.47

K60 m             Dyjak Patrycja                        01        9.69

K60 m             Kiljańska Aleksandra  01        9.19

K60 m             Stobierska Julia          03        9.23

K60 m             Nowak Kinga               04        9.47

K60 m             Smutek Magdalena    04        9.59

K60 m             Domin Laura               04        9.71

K60 m             Klimczak Alicja           05        11.55

K60 m             Struzik Alicja               01        8.17     Finał B

K300 m          Widlińska Kinga          99        51.61

K300 m          Gwóźdź Kinga             01        51.76

K300 m          Hasek Katarzyna         04        53.54

K300 m          Świętek Aleksandra    04        54.05

K300 m          Domin Laura               04        58.36

K300 m          Smutek Magdalena    04        59.59

K300 m          Klimczak Alicja           05        70.99

K600 m          Gwóźdź Kinga             01        1:54.64

Kw dal                        Stobierska Julia          03        4.16

 

M60 m           Pasela Patryk              98        7.40

M60 m           Łącz Radosław                        98        7.88

M60 m           Pasela Patryk              98        7.45     Finał B

M300 m         Szyler Tymon              04        57.46

M600 m         Jaworski Kacper         03        1:43.55

M600 m         Grzelak Alan               03        1:52.85

M1000 m       Szymański Mateusz    00        3:15.27

M1000 m       Nowak Jan                   01        3:23.88

Mw dal          Szyler Tymon              04        3.86

Mw dal          Stafiej Piotr                 99        6.00

Mtrójskok      Stafiej Piotr                 99        12.75

Mchód 5 km  Piecuch Kamil             03        29:00.96

Mchód 5 km  Jacher Marcin                        00        29:17.95

Mchód 5 km  Kagan Karol                03        33:05.49

 

Najważniejszą imprezą halową dla zawodników urodzonych w latach 2000-2001 (U18) i 1998-1999 (U20) będą Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 , które w tym roku rozegrane zostaną w dniach 11-13.02 w Toruniu.

Reklama
Tagi

Zobacz także

Back to top button
Zamknij
Zamknij