Dziś imieniny obchodzą: Jan, Kleopatra, Irena Dziś jest: sobota 21.10.2017,
Wideo

Trwa zbiórka nakrętek! Każdy może pomóc w biciu rekordu

Układanie największego w Polsce herbu z plastikowych nakrętek ma być jedną z atrakcji drugiej edycji „Powitania Lata” – imprezy organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Mielcu. Zaplanowano ją na sobotę, 24 czerwca.

Zbiórka plastikowych nakrętek potrzebnych do ułożenia rekordowego wzoru graficznego ruszyła w poniedziałek, 27 marca. Pierwsze kartony służące zbiórce kolorowego plastiku stanęły w holu siedziby Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6, a także w budynku Wydziału Komunikacji przy ul. Sękowskiego 2B. Sukcesywnie, pojawiać się mają również w kolejnych punktach na mapie całego powiatu.

By herb został uznany największym tego rodzaju wzorem graficznym w kraju, potrzeba będzie ponad tony nakrętek w kolorach: czerwonym, białym, czarnym, niebieskim i żółtym. Z prośbą o pomoc w uzbieraniu tak dużej ilości nakrętek Biuro Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu zwraca się do wszystkich mieszkańców powiatu. Dołączając się do akcji nie tylko dołożą oni swoją cegiełkę do pobijanego latem rekordu, ale i – wesprą potrzebujących. Nakrętki, po tym, jak przybiorą już kształt herbu Powiatu Mieleckiego podczas otwierającej lato imprezy, przekazane zostaną bowiem na cel charytatywny.

Szczegóły dotyczące celu charytatywnego, jak również innych atrakcji towarzyszących tegorocznemu „Powitaniu Lata”, przekażemy już niebawem. Wszelkie pytania dotyczące zbiórki nakrętek kierować należy do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu – osobiście bądź telefonicznie pod numer telefonu: 17 78 00 493.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*