Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Week’n’Roll prezentuje hit zespołu Boys w zupełnie nowej odsłonie! [WIDEO]

„Niech żyje wolność, wolność i swoboda…” tak śpiewa zespół Boys, a teraz również chłopaki z zespołu Week’n’Roll (a wśród nich pochodzący z naszego powiatu wokalista Adrian). Jak im to wyszło? Oceńcie sami.

Z dziką przyjemnością przedstawiamy Wam pierwszą odsłonę projektu TRIBUTE: POLSKI. Będziemy Wam sukcesywnie pokazywać propozycje „polskich przebojów” w naszych wersjach. Na pierwszy ogień prezentujemy cover klasyki polskiego disco polo, zespołu Boys, który z pewnością doskonale znacie. –  piszą członkowie zespołu na swojej stronie na Facebooku.

Week’n’Roll to grupa osób, których oprócz przyjaźni, połączyła miłość i pasja do muzyki. Ich ścieżki spotkały się w szkole muzycznej parę lat temu i od tamtej pory mają okazję regularnie ze sobą koncertować i tworzyć nowe projekty. Chociaż w obecnym składzie koncertują dopiero od roku, już mogą pochwalić się wieloma występami na terenie Polski i poza jej granicami.

Zespół powstał z inicjatywy Kamila Sarnickiego, jest to jego solowy projekt, w którym każdy z członków ma szansę realizować swoje wizje i pomysły. Dzięki mieszance różnych inspiracji i osobowości, powstał materiał na pierwszy album. Muzyka zespołu to żywiołowe kompozycje, rockowe ballady i emocjonalne teksty.

Wokalistą Week’n’Roll jest pochodzący z naszego powiatu Adrian Burek, którego możemy kojarzyć z takimi zespołami jak Ekspedycja i Lies, gdzie był perkusistą.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*