Wiadomości

Wizyta Duszpasterska w nadchodzącycm tygodniu

Reklama

PARAFIA PW. DUCHA ŚWIĘTEGO

6.01 .2019 r. Niedziela od godz. 14.00

Chełmońskiego i Grzybowskiego

Kilińskiego 93-57 (od działek w stronę SP nr 1

Reklama

Kilińskiego 60-28 (od Alei Ducha Świętego w stronę „Elektryka”) i 37-55

Wysockiego, Daszyńskiego i Związku Strzeleckiego

7.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 15.30

Bajana 2, 1-35

Reklama

Bajana 2, 36-75 (od końca)

Bajana 2a, 1-16 + nowa szeregówka przy ul. Bajana

Bajana

ul. Bajana 6, 1-25

8.01.2019 r. Wtorek od godz. 15.30

Bajana 8 od początku

Bajana 8 od końca

Bajana 10 od początku

Bajana 10 od końca

Bajana 12

Bajana 16

9.01.2019 r. Środa od godz. 15.30

Bajana 14

Bajana 18 od początku

Bajana 18 od końca

Bajana 20

Bajana 22 od początku

Bajana 22 do końca

10.01.2019 r. Czwartek od godz. 15.30

Dąbrowskiego 1

Dąbrowskiego 3

Dąbrowskiego 5

Dąbrowskiego 7

Dąbrowskiego 9

Dąbrowskiego 13

11.01.2019 r. Piątek od godz.15.30

Dąbrowskiego 11 od początku

Dąbrowskiego 11 od końca

Aleja Ducha Świętego 5 od początku (1-25)

Aleja Ducha Świętego 5, nr 26-50

Aleja Ducha Świętego 5, nr 51-75

Aleja Ducha Świętego 5 od końca (100-76)

12.01.2019 r. Sobota od 9.00

Aleja Ducha Świętego 7, 1-20

Aleja Ducha Świętego 11, 1-20

Aleja Ducha Świętego 12, 1-20

Aleja Ducha Świętego 14, 1-20

Aleja Ducha Świętego 15, 1-20

Aleja Ducha Świętego 16, 1-20

Aleja Ducha Świętego 19, 1-20

12.01.2019 r. Sobota od godz. 14.00

Aleja Ducha Świętego 1, 1-35

Aleja Ducha Świętego 1, 35-75 (od końca)

Aleja Ducha Świętego 2

Aleja Ducha Świętego 4

Aleja Ducha Świętego 9, 1-35

Aleja Ducha Świętego 9, 36-75 (od końca)

13.01.2019 r. Niedziela od godz.14.00

Aleja Ducha Świętego 17, 1-35

Aleja Ducha Świętego 17, 36-75 (od końca)

Aleja Ducha Świętego 23, 1-30

Aleja Ducha Świętego 23, 31-60 (od końca)

14.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 15.30

Aleja Ducha Świętego 13, 1-25

Aleja Ducha Świętego 13, 26-50 (od końca)

Aleja Ducha Świętego 18, 1-25

Aleja Ducha Świętego 20, 1-25

Aleja Ducha Świętego 22, 1-25

Aleja Ducha Świętego 24, 1-25

 

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

07.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 16.00

Raciborskiego 2, 1-30

Szafera 4

Szafera 6

Szafera 8 36-45

Szafera 10

08.01.2019 r.  Wtorek od godz. 16.00

Szafera 12

Szafera 14

Szafera 16 31-40

Szafera 16, 1-30

Szafera 18, 1-30

Raciborskiego 2, 31-40

Szafera 18, 31-40

9.01.2019 r.  Środa od godz. 16.00

Dąbrówki 18, 1-29

Dąbrówki 18, 30-58

Dąbrówki 18, 59 – 87

Dąbrówki 18, 88-97

Dąbrówki 16

Dąbrówki 14, 1-29

10.01.2019 r. Czwartek od godz. 16.00

Dąbrówki 14, 30-58

Dąbrówki 14, 59-88

Dąbrówki 14, 89 -107

Dąbrówki 15, 1-17

Dąbrówki 15, 18-61

Dąbrówki 7,9

11.01.2019 r. Piątek od godz. 16.00

Dąbrówki 11, 10c,

Dąbrówki 10b

Dąbrówki 8

Dąbrówki 6, 4

Zygmuntowska 2a

Zygmuntowska 5

Wyszyńskiego 8, 8a

12.01.2019 r. Sobota od godz. 9.00

Dąbrówki 12, 1 -58,

Dąbrówki 12, 59-126

Zygmuntowska 7, 1-58

Zygmuntowska 7, 59-125

Zygmuntowska 8, 8A,

Wyszyńskiego 5

13.01.2019 r. Niedziela od godz. 14.00

Zygmuntowska 2, 2b

Zygmuntowska 5H, 5k

Zygmuntowska 10, 10a

Zygmuntowska 12,14

14.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 16.00

Wyszyńskiego 3, 1-35

Wyszyńskiego 3, 36-70

Wyszyńskiego 1, 1-37

Wyszyńskiego 1, 38-75

Wyszyńskiego 12 od końca, 10 od początku

 

PARAFIA ŚW. MARKA EWANGELISTY

7.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 15.00

Wojsławska numery parzyste od 282 do 300

Rzemień od nr 28 do 13 A

9.01.2019 r. Środa od godz. 15.00

Wojsławska /numery parzyste od 304 do  332/

Rzemień – od nr 12 do 3

Rzochowska nr 146

10.01.2018 r. Czwartek od godz. 15.00

Wojsławska /numery parzyste od 334 do 372

11.01.2019 r. Piątek od godz. 15.00

Wojsławska /numery parzyste od 374 do 416

Rzochowska /numery nieparzyste od 227 do 195/ i nr 144 A

12.01.2019 r. Sobota od godz. 9.00

Rzochowska /numery nieparzyste od 1 do 55 A/ wraz z ul. Biedronki i nr 1 przy ul. Dębickiej

Rzochowska /numery parzyste od 142 do 120/ i /numery nieparzyste od 193 do149/ wraz z nr 1 przy ul. Kolejowej

 13.01.2019 r. Niedziela od godz. 14.00

Rzochowska /numery parzyste od 118 do 108/ i /numery nieparzyste od 141 do 107/

 

BAZYLIKA ŚWIĘTEGO MATEUSZA

7.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 16.00

Jędrusiów

Potockiego

Rzemieślnicza

Sękowskiego blok nr 2a mieszkania od nr 1 3

Sękowskiego blok 2a mieszkania od nr ostatniego

Sękowskiego blok nr 2 klatka I i II

8.01.2019 r. Wtore od godz. 16.00

Sękowskiego blok 4a kl. I i II od mieszkania 1 2.

Sękowskiego blok 4a kl. III od mieszkania ostatniego

Sękowskiego blok 4a kl. IV i V 4. ul. Sękowskiego blok 4a kl. VI i VII

9.01. 2019 r. Środa od godz. 16.00

Moniuszki blok nr 1 od nr pierwszego

Moniuszki blok nr 1 od nr ostatniego

Moniuszki blok nr 1a od numeru pierwszego

Moniuszki domy prywatne

10.01.2019 r. Czwartek od godz. 16.00

ul. bł. ks. R. Sitki, ul. Flisaków

Zagrody

Zawale

Hetmańska

Rynek od nr pierwszego

Staszica

11.01. 2019 r. Piątek od godz. 16.00

Wąska

Nowy Rynek

Joselewicza

Szewska

Szeroka

Sękowskiego blok nr 4 klatka I i II

Sękowskiego blok nr 6a klatka I i II 4

Cicha

Sz. Groele

12.01. 2019 r. Sobota od godz. 9.00

Wojsławska od nr 1 w kierunku Rzochowa

Wojsławska od nr 137 w kierunku Starego Mielca

Wojsławska pod nr 141 w kierunku Rzochowa

Wojsławska od nr 269 w kierunku Starego Mielca

Szarych Szeregów

Ciołkowsza, Bigo

Siorka

Sabbata

Fibicha

Żurawskiego

Korczaka

13.01.2019 r. Niedziela od godz. 14.00

Lindego i ul. Plater

Lenartowicza

Reymonta

Konarskiego

Dembowskiego

Limanowskiego

 

PARAFIA MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

7 .01. 2019 r.  Poniedziałek od godz. 16.00

Kusocińskiego 1, 3, 5, 9, 19;

8.01.2019 r. Wtorek od godz. 16.00

Kusocińskiego 11, 13, 15;

9.01.2019 r.  Środa od godz. 16.00

Kusocińskiego 17, 23, 25;

10.01.2019 r. Czwartek od godz. 16.00

Kusocińskiego 27, 29;

Wyspiańskiego 1, 2, 3, 4;

11.01.2019 r. Piątek od godz. 16.00

Asnyka 2, 3; Pułaskiego 2, 4, 5; Skłodowskiej 6; Sikorskiego 1, 2;

12.01.2019 r.  Sobota od godz. 9.00

Piramowicza, Skarżyńskiego, Baczyńskiego, Boguszewskiej, Padykuły, Wróblewskiego; Lachnita; Haładeja; Wiktora, Działowskiego; Sucharskiego, Krzywa; Obrońców Westerplatte, Borodzika (Rudnickiego); Mazurska, Przemysłowa; Kredytowa; Sosnowa, Lotnicza, Tumanowicza (Szenwalda); Parkowa, Drużbackiej, Łokietka, Hynka; Jasienicy, Jagiellońska; Kochanowskiego 4;

13.01.2019 r. Niedziela od godz. 14.00

Spółdzielcza 4, 6, 8;

14.01.2019 r. Poniedziałek – od godz. 16.00

Kochanowskiego 1, 2, 3, 5, 6;

 

Reklama

Zobacz także

Back to top button
Zamknij
Zamknij