Dziś imieniny obchodzą: Ambroży, Gaweł, Florentyna Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo
fot. FB Galeria Navigator

Wkrótce nowe sklepy i kino w Navigatorze

W najbliższych miesiącach poszerzy się oferta mieleckiej Galerii Navigator. Do grona najemców dołączą popularne sklepy, a także kino Cinema 3D.

Przypomnijmy, pod koniec lutego w Galerii Naviagtor, rozpoczęły się pierwsze prace adaptacyjne kina Cinema 3D. Nowy multipleks zaprosi widzów na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku.

W przejętym od inwestora Galerii Navigator lokalu, ogólnopolska sieć kin CINEMA3D realizuje nowoczesny 4 salowy multipleks kinowy. Obecnie rozpoczęły się prace związane z wykonaniem audytoriów. Wielosalowe kino CINEMA 3D w Mielcu, będzie najnowocześniejszym tego typu obiektem w regionie. Multipleks chce zaprosić pierwszych widzów jeszcze przed wakacjami. Planowane uruchomienie kina ma nastąpić na przełomie czerwca i lipca bieżącego roku.

Do oferty Galerii Navigator dołączą także nowe sklepy odzieżowe. W przeciągu najbliższych kilku tygodni planuje się otwarcie sklepów dwóch znanych marek: New Yorker oraz Greenpoint.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*