MiastoPolecanePowiat i gminaRegionWiadomości

Wybory samorządowe 2018. Znamy kandydatów do sejmiku województwa

Reklama

W niedzielę, 21 października odbędą się wybory samorządowe. Mieszkańcy okręgu mieleckiego (powiaty: dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski) wybiorą aż 6 przedstawicieli. W sumie na listach znalazło się 73 osoby.

 

Komitet wyborczy PSL:

  • LADA Wiesław Andrzej – Żyraków
  • TARAPATA Jan Władysław – Tuszów Narodowy
  • KIEPIEL Teresa Bogusław – Ropczyce
  • BARNAŚ Mariusz Andrzej – Mielec
  • KOZIOŁ Magdalena Helena – Dębica
  • ŻELAZKO Danuta – Mielec
  • STOLARSKA Małgorzata – Dobrzechów
  • ŚLIWIŃSKI Dariusz Adam – Wielopole Skrzyńskie

Komitet wyborczy SLD Lewica Razem:

Reklama
  • BRZOSTOWSKI Edward – Dębica
  • KUREK Andrzej – Dulcza Wielka
  • MIKOWSKI Bogdan Adam –  Radomyśl Wielki
  • GARBACZ – SARLIŃSKA Barbara Beata – Dębica
  • BARAN Danuta Jolanta – Kliszów
  • SIUTA Magdalena Maria – Czudec
  • ŚWIĘTONIOWSKI Arkadiusz Jerzy – Wiśniowa
  • TOMCZYK Michał Konrad – Mielec

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  • ORTYL Władysław Ortyl – Mielec
  • ŁĄCZAK Czesław – Zawierzbie
  • BIESZCZAD Stefan – Dębica
  • MAGDOŃ Jacek – Ropczyce
  • MARCZENIA Andrzej – Mielec
  • NAPIERACZ Maria – Partynia
  • MARCZAK Barbara Danuta – Strzyżów
  • STEC-ŚWIDERSKA Bogumiła Mirosława – Iwierzyce

Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie:

  • SALWA Małgorzata Kazimiera – Strzyżów
  • STRZELCZYK Karol Mikołaj – Rzemień
  • NIEKOWAL Krzysztof Stanisław – Gogołów
  • KUMOREK Dariusz Jan – Lutcza
  • MATŁOSZ Mariusz Kazimierz – Strzyżów
  • KWASEK Agnieszka – Tarnobrzeg
  • MACIOŁEK Jarosław Paweł – Żyraków
  • BURY Sylwia Magdalena – Strzyżów

Komitet Wyborczy Kukiz’15:

  • GOCLON Paweł Andrzej – Dębica
  • KAPINOS Aleksander Józef – Chrząstów
  • JURASZ Bartłomiej Adam – Pułanki
  • LUKA Jolanta Anna – Dąbrówka Osuchowska
  • PARYS Anna Katarzyna – Dębica
  • PIETRUCHA Agata Anna – Rzeszów
  • ZAMORSKI Mariusz – Żyznów

Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska (PO i Nowoczesna):

Reklama
  • MITRĘGA Maria – Dębica
  • KRAJEWSKA Aneta Anna – Gnojnica
  • STROJNA Ewa Janina – Rzeszów
  • ŻYŁKA Adam Nikodem – Ropczyce
  • RAWINIS Emilia – Rzemień
  • JURZYSTA Marcin – Czudec
  • PIETRUSZKA Jacek Robert – Stępina
  • GAMROT Jacek Michał – Mielec

Komitet Wyborczy Partii Razem:

  • IRZYK Martin Marian – Dobrzechów
  • RŻANY Monika – Mielec
  • ZAGÓRSKI Marek Józef – Szufnarowa
  • JURASIŃSKA Agnieszka Zofia – Dynów
  • GAWRON Jakub – Krasne

Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni:

  • ARMATA Jan – Wiśniowa
  • SZUKAŁA Maria – Kozłów
  • BABIARZ Mariusz Józef – Gwoźnica Górna
  • SARNA Wioletta Katarzyna – Wysoka Strzyżowska
  • MASTEJ Małgorzata – Pułanki
  • WIŚNIEWSKA-FUDALA Wioleta Anna – Brzeziny
  • WŁODYKA Emil – Różanka
  • GOMÓŁKA Tadeusz Ferdynand – Strzyżów

Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP:

  • SŁĄBA Leszek – Mielec
  • ZIĘBA Tadeusz Mikołaj – Rzędzianowice
  • OCHAŁ Katarzyna Kinga – Zagorzyce
  • KUBIK Michał Franciszek – Dębica
  • USARZ – NICOŚ Paulina Ewa – Żarówka
  • FILA -MORYTKO Piotr Robert  – Mielec
  • MALINOWSKA Klaudia Katarzyna – Dębica
  • ŚRODOŃ Monika Paulina – Gwoźnica Górna

Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy:

  • DUL Jolanta – Radomyśl Wielki
  • STRAUB Lidia – Chorzelów
  • WOLSKA Renata – Gorzyce
  • SZEBLA Łukasz Marek – Mielec
  • KOZIOŁ Arkadiusz Krzysztof – Mielec

AF

 

Reklama

Zobacz także

Back to top button